Részletek Elfogadom

Biztonságtechnikai mérnök

A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója biztonságtechnikai mérnök munkatársat keres. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Leendő kollégánk feladatai:

  • munkavédelmi hatáskörbe tartozó szaktevékenységek ellátása (munkahelyi kockázatértékelés készítése, munkabalesetek kivizsgálása, stb.)
  • egészséget nem veszélyeztető és biztonságos munkavégzés követelményeinek ellenőrzése, betartatása a vonatkozó szabályok alapján
  • hatályos jogszabályok ismerete és alkalmazása

Elvárások:

  • felsőfokú villamosmérnöki és/vagy gépészmérnöki végzettség,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • műszaki érzék
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készég
  • nagyfokú terhelhetőség, rugalmasság, tanulásra való hajlandóság

Előny:

  • biztonságtechnikai elhivatottság
  • munkavédelmi technikusi végzettség
  • robbanásbiztonság területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • piaci viszonyoknak megfelelő alapbér
  • 13. havi fizetés
  • éves teljesítmény alapú prémium
  • cafeteria rendszer
  • vásárlási kedvezmények
  • képzési lehetőségek
  • munkába járás támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését pályázatát (fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél) „biztonságtechnikai mérnök” jeligére a palyazat@borsodchem.eu e-mail címre küldheti el, vagy a https://karrier.borsodchem.eu/ weboldalon jelentkezhet.

Állást keresel, de jelenleg nincs meghirdetve szakmádnak megfelelő álláslehetőség? Küldd el pályázatodat és felvesszük veled a kapcsolatot!

Kapcsolat

Szívos-Radácsi Eszter

HR specialista

+36 48-511-928
eszter.radacsi@borsodchem.eu

Petrohai Balázs

HR Business Partner

+36 48-511-947
balazs.petrohai@borsodchem.eu