Részletek Elfogadom

Diszpécser

A BorsodChem Zrt. diszpécser munkatársat keres csapatába kazincbarcikai munkavégzéssel.

  • folyamatosan rálátni egy nemzetközi vegyipari nagyvállalatnál a termelés menetére,
  • aktív szerepet vállalni a felmerülő belső problémák megoldásában,
  • használni egy modern monitoring és vezetői tájékoztató rendszert.

 Feladatok:

  • vegyipari üzemek termelésének monitorozása,
  • vezetői riportok, statisztikák készítése,
  • üzemek közötti anyagáramok, alapanyagok elosztása,
  • vészhelyzet-elhárítás koordinálása.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű magabiztos használata,
  • jó kommunikációs készség, határozott fellépés,
  • tanulási hajlandóság,
  • logikus, rendszerszemléletű gondolkodás.

Előnyt jelent:

  • BC telephelyének és technológiáinak ismerete,
  • folyamatirányítási (műszerszoba) tapasztalat.

Munkarend: 12 órás műszakos

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődésedet, kattints a "Jelentkezem" gombra.

A munkakör részleteivel kapcsolatban bővebb információ:

Bárdos Ferenc

ferenc.bardos@borsodchem.eu

+3648522051