Részletek Elfogadom

Diszpécser

A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója diszpécser munkatársat keres, kazincbarcikai munkavégzéssel.

Leendő kollégánk feladatai:

  • vegyipari üzemek termelésének monitorozása,
  • vezetői riportok, statisztikák készítése,
  • üzemek közötti anyagáramok, alapanyagok elosztása,
  • vészhelyzet-elhárítás koordinálása.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • naprakész digitális ismeretek (Word, Excel, PowerPoint szoftverek),
  • határozott fellépés és jó kommunikációs készségek
  • pontos, precíz, szabálykövető munkavégzés
  • komplex problémamegoldókészség

Előny:

  • BorsodChem telephelyének és technológiáinak ismerete,
  • folyamatirányítási tapasztalat.

Miért éri meg nálunk dolgozni:

  • versenyképes alapbért,
  • teljesítmény alapú prémiumot,
  • 13. havi juttatást
  • széleskörű béren kívüli juttatásokat kínálunk.
  • továbbfejlődési lehetőséget, és szakmai kihívásokat kínálunk.

Munkarend: 12 órás műszakos

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kattintson a "Jelentkezem" gombra.