Részletek Elfogadom

Építész műszaki ellenőr

BORSODCHEM ZRT.

A BorsodChem a folyamatban lévő és a jövőbeni nagy beruházási feladatainak koordinálásához munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Építész műszaki ellenőr/ létesítmény mérnök

Leendő kollégánk feladatai:

  • Vegyipari, magas és- mélyépítési beruházások megvalósítása során az építőipari kivitelezési tevékenységről szóló 191/2009. (IX.15.) Korm. rendelet szerinti műszaki ellenőri feladatok elvégzése és dokumentálása.
  • A projektek tervszerinti megvalósulásának elérése, különös tekintettel a műszaki tartalomra, költségvetésekre, megrendelői igényekre.

Projektek megvalósítása az előkészítéstől a befejezésig az alábbiak szerint:

  • Előzetes költségkalkulációk, vizsgálatok, ütemtervek készítése
  • Engedélyezési tervezési feladatok pályáztatása és koordinálása
  • A hatósági engedélyek, előírások, szabványok, utasítások, minőségi előírások, valamint a szerződések betartásának folyamatos ellenőrzés
  • A kiviteli tervdokumentációk és költségvetések ellenőrzése pályáztatása
  • Organizációs bejárások megszervezése, lebonyolítása és dokumentálása
  • A munkaterület átadása, dokumentálása
  • A biztonságos munkavégzés személyi és tárgyi feltételeinek ellenőrzése
  • Mennyiségi és minőségi változások kezelése, szerződésmódosítás kezdeményezése
  • A kivitelezői elszámolások ellenőrzése mennyiségi-, minőségi- és határidő-tartási problémák esetén a megfelelő szankciók kezdeményezése
  • Kapcsolattartás a társ osztályokkal, tervezőkkel, kivitelezőkkel, szakági kollégákkal
  • Folyamatos beruházási állapotjelentés készítése, a kivitelezési munkák fényképes dokumentálása, e-naplók ellenőrzése, vezetése.
  • Műszaki átadás-átvételi eljárások megszervezése, lebonyolítása és dokumentálása
  • Garanciális bejárások lebonyolítása, garanciális javítások műszaki ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség( építőmérnök v. építészmérnök)
  • Precíz munkavégzés, együttműködési képesség, előírások és szabályok betartása
  • Egyéni és csapatban történő feladatellátás
  • Önálló munkavégzés, határozott fellépés, magabiztosság
  • Magas szintű problémamegoldó, kommunikációs képesség és kreativitás
  • Felhasználói szintű számítógépes felhasználói ismeret (MS Office irodai alkalmazások, MS Project, TERC, AutoCAD), egyéb irodai szoftverek készségszintű használata.
  • B kategóriás vezetői engedély.
  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.

Előny:

  • Beruházási/kivitelezési tapasztalat
  • Tervező szoftverek ismerete
  • Műszaki ellenőri jogosultságok megléte( ME-É v. ME-M)
    SAP ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • nagy léptékű beruházási projektekben való közreműködés
  • teljes munkaidős álláslehetőség
  • vidám, fiatalos, támogató csapat
  • összetett, felelősségteljes munka
  • modern, felszerelt iroda, mobiltelefon, laptop
  • versenyképes juttatási csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését pályázatát (fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél) „építész műszaki ellenőr” tárgy megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva küldheti el.