Részletek Elfogadom

Értékesítés támogató munkatárs (Sales Support)

A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója értékesítés-támogató munkatársat (Sales Support) keres csapatába budapesti vagy kazincbarcikai munkavégzéssel.

Feladatok:

  • meglévő vevőállomány hatékony menedzselése,
  • értékesítési tervezés támogatása, javaslat értékesítési tervre, előrejelzések egyeztetése az ügyfelekkel,
  • éves megállapodások előkészítésének támogatása,
  • szerződések előkészítésének támogatása,
  • szerződések kezelésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok,
  • piaci információk gyűjtése,
  • ajánlati folyamat és ártárgyalások támogatása,
  • az ügyfél pénzügyi hátterének ellenőrzése,
  • a megrendelések nyomonkövetése, fizetési magatartás figyelemmel kísérése,
  • reklamációk rendezésében aktív részvétel,
  • folyamatos kapcsolatápolás az ügyfelekkel, ügyfelek látogatása, tárgyalások előkészítése, döntéselőkészítés, tárgyalásokon való aktív részvétel.

Elvárások:

  • kereskedelmi vagy közgazdasági felsőfokú végzettség,
  • legalább 1 év értékesítési tapasztalat,
  • kimagasló kommunikációs képesség,
  • magabiztos társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • jó szervezőkészség, jó csapatjátékos,
  • proaktív szemlélet, nyitottság új dolgok elsajátítására,
  • terhelhetőség,
  • felelősségtudat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • jó számítógépes felhasználói ismeret (Word, Excel, PowerPoint).

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • SAP felhasználói szintű ismerete,
  • német nyelvtudás, bármilyen más idegennyelv ismerete.

Munkavégzés helye: Budapest vagy Kazincbarcika

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a BorsodChem karrier weblapján keresztül https://karrier.borsodchem.eu/ertekesites-tamogato-munkatars-sales-support angol és magyar nyelvű önéletrajz feltöltésével jelentkezhet.

Szakmai gyakorlat, szakdolgozat-konzultáció vagy duális képzésünk után érdeklődnél? Küldd el jelentkezésedet és felvesszük veled a kapcsolatot!