Részletek Elfogadom

Értékesítési kontroller

Kontroller

Európa egyik vezető műanyag-alapanyag gyártója kontroller munkatársat keres értékesítési területre budapesti munkavégzéssel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Leendő kollégánk feladatai:

  • értékesítési kontrolling feladatok
  • havi és éves zárási feladatok támogatása
  • heti és havi menedzsment riportok összeállítása
  • költségelemzések, prezentációk készítése
  • tervezésben való részvétel

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdász végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office programcsomag felhasználói szintű ismerete
  • precizitás, terhelhetőség
  • rugalmas, önálló munkastílus

Előny:

  • SAP, BW ismerete
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • piaci viszonyoknak megfelelő alapbért,
  • teljesítmény alapú prémiumot,
  • 13. havi juttatást
  • lakhatási/lakásvásárlási támogatást
  • széleskörű béren kívüli juttatásokat
  • továbbfejlődési lehetőséget, és szakmai kihívásokat kínálunk.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a BorsodChem karrier weblapján keresztül https://karrier.borsodchem.eu/ angol és magyar nyelvű önéletrajz feltöltésével jelentkezhet.

Szakmai gyakorlat, szakdolgozat-konzultáció vagy duális képzésünk után érdeklődnél? Küldd el jelentkezésedet és felvesszük veled a kapcsolatot!