Részletek Elfogadom

Fenntarthatósági referens

A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója Fenntarthatósági referenst keres, kazincbarcikai munkavégzéssel.

A BorsodChem a Wanhua Csoport tagjaként elkötelezett a fenntarthatóság iránt. Számunkra ez nem csak felelősség, hanem lehetőség a folyamatos fejlődés és versenyképességünk erősítése felé.

Leendő kollégánk feladatai:

  • Fenntarthatósági irányelvek és szabályzatok implementálása, betartatása, riportálása, jelentéskészítésben való közreműködés
  • Szakauditorként részvétel a belső auditok végrehajtásában
  • Környezetvédelemmel és fenntarthatósággal kapcsolatos adatok begyűjtése, feldolgozása és riportálása
  • Fenntarthatósági tevékenységéhez kapcsolódó külső és belső kommunikáció támogatása
  • Aktív közreműködés a fenntarthatósági kérdőívek kitöltésében
  • Közreműködés a fenntartható fejlődés felé irányuló javaslatok és intézkedések kidolgozásában KIR feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú környezetmérnök/vegyészmérnök/gépészmérnök/egyéb műszaki végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office programcsomag felhasználói szintű ismerete
  • Rendszerszemléletű, gyors és precíz munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikációs és együttműködési készség

Előny:

  • Fenntarthatósággal kapcsolatos ismeretek
  • SAP felhasználói szintű ismerete

Miért éri meg nálunk dolgozni:

  • piaci viszonyoknak megfelelő alapbért,
  • teljesítmény alapú prémiumot,
  • 13. havi juttatást
  • lakhatási/lakásvásárlási támogatást
  • széleskörű béren kívüli juttatásokat
  • továbbfejlődési lehetőséget, és szakmai kihívásokat kínálunk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, „Fenntarthatósági referens” tárgy megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva.