Részletek Elfogadom

Forgalmi szolgálattevő

Feladatok:

  • Vasúti forgalom irányítása (a BC sajátcélú vasúti pályahálózatának II. telepe - átadó/átvevő-rendező - és a MÁV Zrt. Sajószentpéter állomása között)
  • Az induló vonatok megszervezése és összeállítása
  • Tolatási műveletek módjának és sorrendjének meghatározása a tolatócsapat irányításával
  • Vonatforgalom irányítása a térmesterrel együttműködve
  • Az RCH E-Freight IT alkalmazásban a BC rendeltetésű elegymozgások figyelése, a szervezetek tájékoztatása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • vasútforgalmi szakképesítés
  • folytonos 4 műszak vállalása
  • jó kommunikációs és szervezőkészség

Előny:

  • Forgalmi szolgálattevő munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, stabil munka
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • piaci viszonyoknak megfelelő alapbér + műszakpótlék
  • 13. havi fizetés
  • éves teljesítmény alapú prémium
  • cafeteria rendszer
  • vásárlási kedvezmények
  • képzési lehetőségek
  • munkába járás támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kattints a Jelentkezem gombra!