Részletek Elfogadom

Gépész műszaki ellenőr

A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. a folyamatban lévő és a jövőbeni nagy beruházási feladatainak koordinálásához munkatársakat keres gépész műszaki ellenőr/létesítmény mérnök pozícióba.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Leendő kollégánk feladatai:

  • beruházási projektek menedzselése,
  • tendereztetésben való részvétel,
  • ajánlatkérések műszaki tartalmának előkészítése,
  • műszaki ellenőri feladatok ellátása,
  • kivitelezési munkák műszaki ellenőrzése, szakmai felügyelete,
  • kivitelezési munkák koordinálása,
  • részvétel a munkák lezárásában, dokumentálásában.

Elvárások:

  • felsőfokú gépész végzettség,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Microsoft Office programcsomag felhasználó szintű ismerete,
  • pontosság, precizitás, szabálykövetés,
  • jó szervezőkészség, megbízhatóság,
  • problémamegoldás,
  • ügyfélorientáltság,
  • terhelhetőség, stressztűrés,
  • önálló munkavégzés.

Előny:

  • műszaki ellenőri kamarai jogosultság,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • SAP ismeret,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Kazincbarcika, Beruházási Főosztály, Kivitelezési Iroda

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését pályázatát (fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél) „Beruházás gépész műszaki ellenőr / létesítmény mérnök” tárgy megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva küldheti el.