Részletek Elfogadom

Gépészmérnök

A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója gépészmérnök munkatársat keres több üzemébe.

Leendő kollégánk feladatai:

Tervezési területen:

  • csővezetéki rendszerek tervezése, méretezése
  • nyomástartó berendezések, tároló tartályok tervezése, méretezése

Üzemi területen:

  • új üzem esetén részvétel az üzembe helyezés és későbbi stabil üzemelés biztosításában,
  • üzemi fenntartási munkák megvalósításának támogatása,
  • beszámolók készítése,
  • projektekben való közreműködés,
  • kapcsolattartás a technológiai és karbantartó műszaki kollégákkal.

Karbantartási területen

  • műszaki ellenőrzés
  • műszaki tartalmak összeállítása
  • munkák átvétele, dokumentálása, riportok összeállítása,
  • kapcsolattartás az üzemekkel, kivitelezőkkel.

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • felsőfokú gépészmérnök végzettséggel,
  • legalább középfokú/kommunikációképes aktív angol nyelvtudással,
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezel,
  • precíz, önálló munkavégzés jellemez,
  • ismered a 3D-s tervezőprogramokat

Előny:

  • vegyipari gépész szakirány
  • vegyipari területen szerzett tapasztalat,
  • SAP és AutoCAD ismeret,
  • termelésben/projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat.

Miért éri meg nálunk dolgozni?

  • piaci viszonyoknak megfelelő alapbért,
  • teljesítmény alapú prémiumot,
  • havi juttatást
  • lakhatási/lakásvásárlási támogatást,
  • széleskörű béren kívüli juttatásokat,
  • továbbfejlődési lehetőséget, és szakmai kihívásokat kínálunk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet pályázatod (fényképes szakmai önéletrajz) „gépészmérnök” jeligére a Jelentkezem gombra kattintva küldheted el.