Részletek Elfogadom

Információbiztonsági referens

A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója információbiztonsági referenst keres a Compliance és Belső Ellenőrzés szervezetébe. Az információbiztonsági referens tevékenységét az információbiztonsági szakértő irányítása alatt végzi.

Leendő kollégánk feladatai:

  • Részvétel az információ biztonsági menedzsment rendszer és az adatvédelmi tevékenység fejlesztésében, szabályozásában, napra készen tartásában, a kapcsolódó eljárások kialakításában és adminisztrálásában.
  • Az Információ biztonsági Szakértő által vezetett információ biztonsági auditok támogatása.
  • A Társaság támogatása külső, az információ biztonságot célzó auditokra történő felkészülésben.
  • Az információ biztonsági és adatvédelmi szempontok érvényesítése a fejlesztésekben és projektekben.
  • Az információ biztonságot és adatvédelmet érintő jogszabály változások értelmezése, figyelemmel kísérése.

Elvárások:

  • Egyetemi / főiskolai végzettség végzettség IT vagy jogi területen.
  • Képesség és hajlandóság az információbiztonsági és adatvédelmi jogszabályok, követelmény rendszerek és azok változásainak értelmezésére;
  • Érdeklődés az információ biztonságot és adatvédelmet érintő (jogi) szabályozások iránt;
  • Haladó szintű angol nyelvtudás (elsősorban írott szöveg értése);
  • Erős szövegalkotási képesség írásban;
  • Rendszerszerű gondolkodásmód;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Pontosság;
  • Etikus és szabálykövető személyiség.

  • Konkrét informatikai és / vagy adatvédelmi ismeretek megléte, illetve gyakorlat.
  • Multinacionális vállalati környezetben szerzett tapasztalat.
  • ISO27001 vagy hasonló tárgyú rendszerhez kapcsolódó auditori végzettség vagy kapcsolódó tanfolyamon való részvétel.

Miért éri meg nálunk dolgozni:

  • piaci viszonyoknak megfelelő alapbért,
  • teljesítmény alapú prémiumot,
  • 13. havi juttatást
  • lakhatási/lakásvásárlási támogatást,
  • széleskörű béren kívüli juttatásokat,
  • továbbfejlődési lehetőséget, és szakmai kihívásokat kínálunk.

Munkavégzés helye: BorsodChem Zrt. és leányvállalatainak telephelyei (elsősorban Kazincbarcika).

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát „információbiztonsági referens” tárgy megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva.