Részletek Elfogadom

Kisfeszültségű villamosmű kezelő és szerelő

A BorsodChem Zrt. pályázatot hirdet kisfeszültségű villamosmű kezelő és szerelő munkakör betöltésére kazincbarcikai munkavégzéssel.

Feladatok:

  • kisfeszültségű villamos installációs berendezések ellenőrzése, karbantartása,
  • kisfeszültségű villamos erőátviteli berendezések ellenőrzése, karbantartása,
  • villamos fűtőkábelek ellenőrzése, szerelése.

Elvárások:

  • erősáramú villanyszerelő végzettség,
  • műszaki érzék, taníthatóság,
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • terhelhetőség.

Előny:

  • technikus végzettség,
  • villamosmű kezelői végzettség,
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • ugyanakkor pályakezdők jelentkezését is várjuk a pozícióra.

Amit kínálunk:

  • piaci viszonyoknak megfelelő jövedelem és juttatási csomag,
  • éves teljesítmény alapú prémium,
  • továbbfejlődési lehetőség,
  • szakmai kihívás, változatos munkakör.

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva töltheti fel.