Részletek Elfogadom

Kocsirendező

A BorsodChem új kollégákat keres kocsirendező munkakörbe kazincbarcikai munkavégzéssel.

Feladatok:

  • a BC területén belül vasúti járművek kapcsolása, tolatási műveletek előkészítése és elvégzése, váltók állítása a tolatásvezető utasításai alapján
  • tolatási terület ellenőrzése, műveletek során jelzésadás
  • kocsik elszabadulásának megakadályozása, kerék rögzítő saruk és alátétfák elhelyezése, eltávolítása
  • útátjárók fedezése, biztosítása

Elvárások:

  • legalább alapfokú végzettség
  • jó fizikai erőnlét, kiváló egészségügyi állapot
  • tanulékonyság, szabálykövetés, együttműködési készség
  • folytonos 4 műszak vállalása

Amit biztosítunk:

  • sikeres hatósági szakmai vizsga és hatósági orvosi alkalmassági vizsgálatot követően hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • piaci viszonyoknak megfelelő alapbér + műszakpótlék
  • 13. havi fizetés
  • éves teljesítmény alapú prémium
  • cafeteria rendszer
  • vásárlási kedvezmények
  • képzési lehetőségek
  • munkába járás támogatása

Mivel tolatásvezető és mozdonyvezető kollégáink utánpótlását saját kollégáink továbbképzésével biztosítjuk, ezért a legjobban teljesítő kocsirendező munkatársainknak előrelépésre is van lehetőségük.

További információ:

Kiss-Balla Anita

anita.balla@borsodchem.eu

+36 30 739 51 30