Részletek Elfogadom

Laboratóriumi asszisztens

Európa egyik vezető műanyag-alapanyag gyártója laboratóriumi asszisztens munkatársat keres csapatába gödöllői munkavégzéssel.

Feladatok:

  • laboratóriumi mérések előkészítése
  • minták fizikai jellemzőinek ellenőrzése
  • mérési adatok gyűjtés és kezelése, kiértékelésükben való részvétel
  • termékminták előállítása laboratóriumi mennyiségben
  • részvétel habosítási és tesztelési feladatokban
  • alapanyagok kezelése, anyagfelhasználás nyomon követése

Elvárások:

  • vegyésztechnikus végzettség
  • MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • szabálykövetés
  • önálló, precíz munkavégzés
  • irányíthatóság

Előny:

  • laboratóriumban szerzett 2-3 éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • piaci viszonyoknak megfelelő jövedelem és juttatási csomag
  • éves teljesítmény alapú prémium
  • továbbfejlődési lehetőség
  • szakmai kihívás, változatos munkakör

Munkavégzés helye: Gödöllő

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, töltse fel önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva!