Részletek Elfogadom

Logisztikai mérnök

A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója pályakezdő logisztikai mérnököt keres közúti szállítási területre kazincbarcikai munkavégzéssel.

Leendő kollégánk feladatai:

  • szervezeti céloknak megfelelő feladatok határidőre történő elvégzése
  • üzemeltetett gépjármű flotta szakmai felügyeletének ellátásában történő részvétel
  • MIR-KIR-MEBIR-EIR feladatok ellátása
  • havi, negyedéves, éves munkatervek összeállítása, tervek szerinti megvalósítás szervezése
  • elemzések készítése,
  • kulcsprojektek szervezése, megvalósításban való részvétel
  • helyettesi feladatok ellátása

Elvárások:

  • felsőfokú logisztika szakirányos gépészmérnök vagy közlekedésmérnök végzettség
  • kommunikációs szintű, magabiztos angol nyelvtudás
  • jó számítógépes felhasználói ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • jó kommunikációs- és szervezőkészség
  • rugalmasság, önálló munkavégzés
  • vezetői készség, döntési képesség
  • műszaki érzék

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Miért éri meg nálunk dolgozni?

  • versenyképes alapbért,
  • éves teljesítmény alapú prémiumot,
  • lakhatási támogatást,
  • széleskörű béren kívüli juttatásokat, valamint
  • továbbfejlődési, és hosszú távú karrier lehetőséget kínálunk.

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődésedet, várjuk fényképes szakmai önéletrajzodat „pályakezdő logisztikai mérnök ” jeligére a palyazat@borsodchem.eu e-mail címre, vagy a Jelentkezem gombra kattintva.

Állást keresel, de jelenleg nincs meghirdetve szakmádnak megfelelő álláslehetőség? Küldd el pályázatodat és felvesszük veled a kapcsolatot!

Kapcsolat

Szívos-Radácsi Eszter

HR specialista

+36 48-511-928
eszter.radacsi@borsodchem.eu

Petrohai Balázs

HR Business Partner

+36 48-511-947
balazs.petrohai@borsodchem.eu