Részletek Elfogadom

Mozdonyvezető

A BorsodChem Zrt. mozdonyvezető munkatársat keres csapatába kazincbarcikai munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Folyamatos három műszakos munkarendben a BC belső pályahálózatán végzendő tolatási tevékenység ellátása diesel (M44/43), valamint közúti - vasúti kétéltű (UNIMOG/ROTRAC) vontató járművekkel. A műszakonkénti három tolatószemélyzet feladataik keretében végzik:
    • az érkező vonatok (átlag műszakonként egy) rendezését,
    • az induló vonatok (átlag műszakonként egy) összeállítását,
    • a töltő, lefejtő, rakodóhelyek kiszolgálását,
    • rakott és üres kocsik mérlegelését,
    • a javításos, és tárolt kocsik rendezését,
    • a só küldemények ürítésével kapcsolatos tevékenységeket.

Elvárások:

  • érvényes mozdonyvezetői (sajátcélú vasúti, pályahálózati vagy országos) szakvizsga
  • kifogástalan fizikai és egészségügyi állapot (színtévesztés, szemüveg kizáró ok)
  • tanulásra való hajlandóság
  • precizitás, szabálykövetés

Előny:

  • mozdonyvezető munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munka
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • piaci viszonyoknak megfelelő alapbér + műszakpótlék
  • 13. havi fizetés
  • éves teljesítmény alapú prémium
  • cafeteria rendszer
  • vásárlási kedvezmények
  • képzési lehetőségek
  • munkába járás támogatása

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát „mozdonyvezető” jeligére a palyazat@borsodchem.eu e-mail címre küldheti el, vagy a Jelentkezem gombra kattintva.

Állást keresel, de jelenleg nincs meghirdetve szakmádnak megfelelő álláslehetőség? Küldd el pályázatodat és felvesszük veled a kapcsolatot!

Kapcsolat

Szívos-Radácsi Eszter

HR specialista

+36 48-511-928
eszter.radacsi@borsodchem.eu

Petrohai Balázs

HR Business Partner

+36 48-511-947
balazs.petrohai@borsodchem.eu