Részletek Elfogadom

Műszaki beszerző

A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója műszaki beszerző munkatársat keres. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Leendő kollégánk feladatai:

  •  műszaki anyagok és beruházási eszközök beszerzése
  •  beszállítói ajánlatok bekérése és értékelése
  •  szerződések előkészítése, megkötése
  •  ártárgyalások előkészítése és sikeres lebonyolítása

Csatlakozzon hozzánk, amennyiben:

  • felsőfokú műszaki (gépészmérnök, villamosmérnök, építőmérnök, műszaki menedzser) végzettséggel rendelkezik,
  • naprakész digitális készségekkel rendelkezik (Word, Excel, PowerPoint szoftverek),
  • magabiztosan kommunikál angolul írásban és szóban is
  • eredményességre, precizitásra törekvő,
  • dinamikus és proaktív személyiség, jó kommunikációs és szervező készségekkel.

Előny:

  • beszerzési területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • gazdasági, kereskedelmi végzettség
  • jogi, kereskedelmi angol nyelvtudás,
  • SAP program ismerete.

Miért éri meg nálunk dolgozni:

  • versenyképes alapbért,
  • teljesítmény alapú prémiumot,
  • lakhatási, lakásvásárlási támogatást
  • széleskörű béren kívüli juttatásokat
  • folyamatos szakmai fejlődés, állandó kapcsolat a különböző szakági területekkel, valamint a legmodernebb technológiák és berendezések megismerése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezzen a https://karrier.borsodchem.eu/ weboldalon keresztül szakmai önéletrajz és motivációs levél feltöltésével, „Műszaki beszerző” tárgy megjelölésével.