Részletek Elfogadom

Műszerezett biztonsági rendszer mérnök/SIS Engineer

A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója SIS mérnök munkatársat keres folyamat-automatizálási területre.

Leendő kollégánk feladatai:

A vállalat egészére kiterjedően, egy 2-3 fős csoport tagjaként a (az):

  • vállalat Safety Regulation System-ének a kialakításában való részvétel
  • meglévő SIL tanulmányok átvizsgálása, minősítése
  • HAZOP/SIL tanulmányok elkészítésében való részvétel
  • meglévő műszeres tervek alapján a SIL verifikációk elkészítése
  • tervezési szakaszban a SIL megfelelőség biztosítása
  • műszerezett biztonsági rendszerekhez (SIS) tartozó dokumentációs rendszer felállítása és működtetése

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy automatizálási mérnök esetleg mérnök informatikus végzettség (BSc)
  • TÜV Functional Safety Engineer vagy azzal egyenértékű akkreditáció
  • 10 év tapasztalat az irányítástechnikai rendszerek vonatkozásában
  • 5 év tapasztalat műszeres biztonsági rendszerekkel kapcsolatban
  • jártasság SIL verifikáció készítésében

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér,
  • éves teljesítmény alapú prémium,
  • 13. havi juttatás
  • továbbfejlődési lehetőség/képzések támogatása,
  • lakhatási/lakásvásárlási támogatás
  • széleskörű béren kívüli juttatások.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését pályázatát (fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél) „SIS mérnök” tárgy megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva küldheti el.