Részletek Elfogadom

Művezető - Anilin Üzem

A BorsodChem Zrt. pályázatot hirdet művezető és helyettesítő munkakörök betöltésére a várhatóan 2021 júniusában induló Anilin Üzem szervezetébe.

A BorsodChem Zrt. új Anilin üzeme világhírű licence adók egyedülálló modern technológiájával épül a Site 4 telephelyen.

Az MNB és Anilin, gyártás zárt technológiával, folyamatos üzemben történik.

Ha részese szeretnél lenni a BorsodChemen belüli új gyártási rendszer beüzemelésének, képes vagy irányítani, vállalod a kihívásokat, akkor köztünk a helyed!

Feladatok:

  • termelési folyamatok felügyelete, a termékek magas minőségének biztosítása
  • munkahelyi vezetői feladatok ellátása a műszakra vonatkozóan
  • az EHS szabályozásoknak megfelelő üzemeltetés biztosítása
  • üzemelés alatt az üzem javítási és karbantartási munkálatainak nyomon követése,
  • a kivitelezési munkálatok koordinálása

Elvárások:

  • érettségi és vegyipari és/vagy gépészeti szakképesítés
  • minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • IT felhasználói ismeretek

Szükséges kompetenciák:

  • jó kommunikációs, vezetői és szervezői készségek
  • rendszerben való gondolkodás képessége
  • jó problémamegoldó, képesség
  • nagyfokú terhelhetőség és stressztűrő képesség
  • példamutató, határozott személyiség

Előnyt jelent:

  • alap, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • 5 évtől több vegyipari szakmai tapasztalat

Munkarend: folyamatos 4 műszakos

Jelentkezési határidő: 2020.01.03

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kattints a Jelentkezem gombra!