Részletek Elfogadom

Raktárkezelő

Feladatok:

  • beérkező anyagok mennyiségi átvétele
  • anyagok vonalkódozása, tárhelyre felrakása
  • kommissiózás
  • egyéb raktári feladatok

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • műszaki ismeretek
  • targonca vezetői jogosítvány

Előny:

  • raktáros vagy logisztikai ügyintéző végzettség
  • raktárban eltöltött gyakorlat

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, stabil munka
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • piaci viszonyoknak megfelelő alapbér + műszakpótlék
  • 13. havi fizetés
  • éves teljesítmény alapú prémium
  • cafeteria rendszer
  • vásárlási kedvezmények
  • képzési lehetőségek
  • munkába járás támogatása

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, kattintson a "Jelentkezem" gombra.