Részletek Elfogadom

Rendszerkezelő

A BorsodChem Zrt. rendszerkezelő munkatársat keres csapatába kazincbarcikai munkavégzéssel.

Feladatok:

  • gyártórendszer üzemeltetése,
  • gyártásközi mintavételezések,
  • üzemzavarok elhárítása,
  • meghibásodások jelentése, karbantartási tevékenységek felügyelete,
  • üzemi terület ellenőrzése, fizikai rend fenntartása.

Elvárások:

  • középfokú vegyipari végzettség,
  • műszaki érzék, taníthatóság,
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • terhelhetőség.

Előny:

  • vegyésztechnikusi végzettség,
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • ugyanakkor pályakezdők jelentkezését is várjuk a pozícióra.

Amit kínálunk:

  • piaci viszonyoknak megfelelő jövedelem
  • 13. havi fizetés
  • éves teljesítmény alapú prémium
  • szakmai kihívás, változatos munkakör
  • hosszútávú fejlődési lehetőség
  • cafeteria rendszer
  • vásárlási kedvezmények
  • képzési lehetőségek
  • munkába járás támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kattintson a Jelentkezem gombra.