Részletek Elfogadom

Sales Manager

A BorsodChem Zrt. üzletkötő (Sales Manager) kollégát keres csapatába budapesti vagy kazincbarcikai munkavégzéssel.

Feladatok:

  • piaci információk gyűjtése, a legkedvezőbb értékesítési lehetőségek megkeresése,
  • meglévő vevőállomány hatékony menedzselése, új vevők megkeresése, piackutatás,
  • értékesítési tervezések, előrejelzések készítése, javaslat értékesítési tervre,
  • éves megállapodások előkészítése,
  • javaslattétel szerződések kereskedelmi feltételeire, ezek kitárgyalása,
  • szerződések kezelésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok,
  • ajánlat kidolgozása, kiadása, ártárgyalások lefolytatása,
  • az ügyfél pénzügyi hátterének ellenőrzése,
  • a megrendelések nyomon követése, fizetési magatartás figyelemmel kísérése,
  • reklamációk rendezésében aktív részvétel,
  • Európán belüli utazás a munkanapok 35%-án, folyamatos kapcsolatápolás az ügyfelekkel,
  • a cég képviselete szakmai rendezvényeken.

Elvárások:

  • kereskedelmi vagy közgazdasági felsőfokú végzettség,
  • legalább 3 év értékesítési tapasztalat,
  • kimagasló kommunikációs képesség,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • jó szervezőkészség, jó csapatjátékos,
  • proaktív szemlélet, nyitottság új dolgok elsajátítására,
  • terhelhetőség,
  • önálló munkavégzés,
  • felelősségtudat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • jó számítógépes felhasználói ismeret (Word, Excel, PowerPoint).

Előny:

  • commodity termékek értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • SAP felhasználói szintű ismerete,
  • német nyelvtudás,
  • bármilyen más idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • történelmi múltú, stabil vállalati háttér,
  • multikulturális környezet, dinamikus csapat, jó légkör
  • piaci viszonyoknak megfelelő jövedelem és juttatási csomag,
  • éves teljesítmény alapú prémium,
  • továbbfejlődési lehetőség, színes szakmai kihívások, változatos munka.

Munkavégzés helye: Budapest vagy Kazincbarcika

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a BorsodChem karrier weblapján keresztül https://karrier.borsodchem.eu/ angol és magyar nyelvű önéletrajz feltöltésével jelentkezhet.

Szakmai gyakorlat, szakdolgozat-konzultáció vagy duális képzésünk után érdeklődnél? Küldd el jelentkezésedet és felvesszük veled a kapcsolatot!