Részletek Elfogadom

SAP szakértő

A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója SAP szakértőt keres informatikai területre kazincbarcikai munkavégzéssel.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • A BorsodChem SAP rendszerében működő logisztikai, és pénzügyi folyamatok megismerése
  • SAP integrált rendszer működésének felügyelete és üzleti elvárásoknak megfelelő működtetése a felelőségi körhöz tartozó, kiválasztott logisztikai vagy pénzügyi területen
  • Részvétel a SAP rendszer fejlesztésében, új megoldások, folyamatok kialakításában a felelősségi körhöz tartozó területen
  • SAP felhasználók támogatása
  • Részvétel a törvényi előírások és elvárt üzleti igények, folyamatok SAP rendszerben történő leképzésében
  • SAP felhasználói kézikönyvek, dokumentációk készítésében való közreműködés

Elvárások:

  • kommunikációs szintű, magabiztos szakmai angol nyelvtudás
  • felsőfokú végzettség
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • rendszerszemléletű munkavégzés és terhelhetőség

Előny:

  • SAP rendszerben szerzett tapasztalat, gyakorlat
  • SAP programozási tudás, vagy érdeklődés, hajlandóság ennek megszerzésére

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér,
  • éves teljesítmény alapú prémium,
  • 13. havi juttatás
  • továbbfejlődési lehetőség/képzések támogatása,
  • lakhatási/lakásvásárlási támogatás
  • széleskörű béren kívüli juttatások.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el pályázatát (angol és magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajz) „SAP szakértő” tárgy megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva.

Szakmai gyakorlat, szakdolgozat-konzultáció vagy duális képzésünk után érdeklődnél? Küldd el jelentkezésedet és felvesszük veled a kapcsolatot!