Részletek Elfogadom

Six Sigma szakértő

A BorsodChem Zrt. Six Sigma szakértő munkatársat keres csapatába kazincbarcikai munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Six Sigma módszer alkalmazási területének meghatározása
  • Six Sigma szervezet kialakítása
  • Six Sigma statisztikai eszközök használatának bevezetése
  • Statisztikai folyamatszabályozás bevezetése és felügyelete
  • Folyamatfejlesztési lehetőségek azonosítása
  • Six Sigma projektek felügyelete, vezetése
  • Sárga és zöld öves képzések megtartása a vállalat dolgozói számára
  • Zöld öves mérnökök mentorálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy természettudományos végzettség
  • Six Sigma Black Belt fokozat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Számítógépes felhasználói ismeret (Word, Excel, PowerPoint, Minitab)

Előny:

  • Vegyiparban, vagy hasonló iparágban szerzett tapasztalat
  • Vegyész, vagy vegyészmérnök végzettség
  • Minőségügyi mérnök képesítés

Amit kínálunk:

  • piaci viszonyoknak megfelelő jövedelem és juttatási csomag,
  • éves teljesítmény alapú prémium,
  • továbbfejlődési lehetőség,
  • szakmai kihívás, változatos munkakör.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a "Jelentkezem" gombra kattintva, angol és magyar nyelvű önéletrajz feltöltésével jelentkezhet.