Részletek Elfogadom

Szállítmányozási munkatárs – vám- és jövedéki ügyintéző

A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója szállítmányozási munkatársat keres. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Leendő kollégánk feladatai:

  • szállítmányok fuvarokmányainak elkészítése,
  • export-import vámkezelések elvégzése
  • kapcsolattartás, a kereskedelmi bonyolítókkal, az üzemekkel, gépkocsivezetőkkel.
  • SAP rendszerben való feladatok ellátása
  • kimutatások, statisztikák készítése

Elvárások:

  • vámügyintézői végzettség
  • Microsoft Office programcsomag felhasználói szintű ismerete
  • precíz, pontos munkavégzés
  • önállóság, terhelhetőség

Előny:

  • jövedéki ügyintézői végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Régens program ismerete
  • SAP ismerete
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Miért éri meg nálunk dolgozni:

  • versenyképes alapbért,
  • teljesítmény alapú prémiumot,
  • lakhatási támogatást
  • széleskörű béren kívüli juttatásokat
  • továbbfejlődési lehetőséget, és szakmai kihívásokat kínálunk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, töltse fel az önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.