Részletek Elfogadom

Technológus

A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója technológust keres, az újonnan induló MNB-Anilin Üzemébe, kazincbarcikai munkavégzéssel.

A kiválasztásra kerülő kollégának lehetősége nyílik részt venni az új üzem napi üzemmenetének kialakításában, megtervezésében, az üzem elindításában, a próbaüzem majd a normál üzemmenet alatti üzemeltetésben.

Leendő kollégánk feladatai:

  • technológiai folyamatok, egységek, berendezések felügyelete
  • a technológiai folyamatok hatékonyságának, stabilitásának és fenntarthatóságának folyamatos fejlesztése
  • üzemi dokumentációk készítése, folyamatos napra készen tartása
  • részvétel a fejlesztési projektekben
  • az irányítási rendszereknek és az EHS szabályzásoknak megfelelő üzemeltetés felügyelete
  • részvétel az éves karbantartás megtervezésében
  • folyamatos kommunikáció és kapcsolattartás a BorsodChem egyéb - munkakör betöltéséhez kapcsolódó – szervezeteivel

Elvárások:

  • felsőfokú vegyészmérnök végzettség,
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • jó kommunikációs készség,
  • középfokú angol nyelvtudás

Szükséges kompetenciák, személyiségjegyek:

  • logikus, rendszerszemléletű gondolkodás,
  • magas szintű problémamegoldó képesség,
  • pontosság, precizitás,
  • nagyfokú terhelhetőség,
  • szabálykövetés,

Előny:

  • 5 év szakmai tapasztalat
  • a BorsodChem folyamatainak ismerete
  • SAP és Microsoft Office programcsomag felhasználó szintű ismerete
  • IT felhasználói ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány,

Miért éri meg nálunk dolgozni:

  • piaci viszonyoknak megfelelő alapbért,
  • teljesítmény alapú prémiumot,
  • 13. havi juttatást
  • lakhatási/lakásvásárlási támogatást
  • széleskörű béren kívüli juttatásokat
  • továbbfejlődési lehetőséget, és szakmai kihívásokat kínálunk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését magyar és angol nyelvű önéletrajz csatolásával, „Anilin-technológus” tárgy megjelölésével a https://karrier.borsodchem.eu weblapon jelentkezhet.