Részletek Elfogadom

Termékkezelő rendszerkezelő

A BorsodChem Zrt. termékkezelő rendszerkezelő munkatársakat keres PU kiszerelő üzemébe kazincbarcikai munkavégzéssel.

Termékkezelő rendszerkezelőink a következő feladatokat végzik folyamatos négyműszakos munkarendben:

  • izocianát termékek tárolásával összefüggő üzemelési tevékeny-ségek
  • gépek, berendezések megfelelő üzemmenetének, állapotának ellenőrzése
  • területen működő berendezések kezelése
  • speciális termékek gyártási folyamataiban való részvétel

Elvárások:

  • érettségi, vegyipari-, gépipari szakközépiskola
  • kifogástalan fizikai és egészségügyi állapot
  • tanulásra való hajlandóság
  • precizitás, szabálykövetés

Előny:

  • technikusi végzettség
  • rendszerkezelői munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munka
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • piaci viszonyoknak megfelelő alapbér + műszakpótlék
  • 13. havi fizetés
  • éves teljesítmény alapú prémium
  • cafeteria rendszer – választható béren kívüli juttatások
  • vásárlási kedvezmények
  • képzési lehetőségek
  • munkába járás támogatása

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát „termékkezelő rendszerkezelő” jeligére a palyazat@borsodchem.eu e-mail címre küldheti el, vagy https://karrier.borsodchem.eu/ honlapon jelentkezhet.

Állást keresel, de jelenleg nincs meghirdetve szakmádnak megfelelő álláslehetőség? Küldd el pályázatodat és felvesszük veled a kapcsolatot!

Kapcsolat

Szívos-Radácsi Eszter

HR specialista

+36 48-511-928
eszter.radacsi@borsodchem.eu

Petrohai Balázs

HR Business Partner

+36 48-511-947
balazs.petrohai@borsodchem.eu