Részletek Elfogadom

Vegyészmérnök

A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója vegyészmérnök végzettségű munkatársat keres termelő üzembe, blokk mérnök munkakörbe, kazincbarcikai munkavégzéssel.

Leendő kollégánk feladatai:

  • Napi üzemeltetési feladatok ellátása
  • Meglévő technológia fejlesztése
  • Technológiai és minőségi paraméterek elemzése
  • Üzemi karbantartás és CAPEX támogatása
  • Prezentációk, beszámolók készítése angol nyelven

Elvárások:

  • Vegyészmérnök MSc/egyetemi végzettség
  • Vegyiparban szerzett több éves tapasztalat
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Microsoft Word és Excel felhasználói szintű ismerete
  • Kezdeményezőkészség, proaktivitás
  • Rendszerszemlélet és irányítói készségek

Előny:

  • SAP ismerete

Miért éri meg nálunk dolgozni:

  • piaci viszonyoknak megfelelő alapbért,
  • teljesítmény alapú prémiumot,
  • lakhatási/lakásvásárlási támogatást
  • széleskörű béren kívüli juttatásokat
  • továbbfejlődési lehetőséget, és szakmai kihívásokat kínálunk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését magyar és angol nyelvű önéletrajz csatolásával, „Vegyészmérnök” tárgy megjelölésével a https://karrier.borsodchem.eu a Jelentkezem gombra kattintva küldheti el.