Részletek Elfogadom

Vezető auditor

A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója vezető auditor munkatársat keres.

Leendő kollégánk feladatai:

  • MIR-KIR-MEBIR-EIR rendszerek működésének támogatása, fejlesztése,
  • Az integrált irányítási rendszer belső auditjainak végrehajtása,
  • Vevői auditokon való közreműködés
  • Szállítóknál, szerződött partnereknél helyszíni audit végrehajtása,
  • A Társasági szabályozási rendszer fejlesztése,
  • Vevői panaszok kivizsgálásának támogatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Auditori végzettség az ISO 9001, ISO 14001 szabványok szerinti rendszerekre
  • Kommunikációs szintű szakmai angol nyelvtudás,
  • Microsoft Office programcsomag felhasználó szintű ismerete
  • Magabiztosság, jó kommunikációs és szervező készség
  • Rendszerszemlélet

Előny:

  • Műszaki végzettség
  • Auditori végzettség az OHSAS 18001 és ISO 50001 szabványok szerinti rendszerekre

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér,
  • éves teljesítmény alapú prémium,
  • továbbfejlődési lehetőség,
  • lakhatási támogatás
  • széleskörű béren kívüli juttatások.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését pályázatát (fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél) „vezető auditor” jeligére a palyazat@borsodchem.eu e-mail címre küldheti el, vagy a https://karrier.borsodchem.eu/ weboldalon jelentkezhet.

Állást keresel, de jelenleg nincs meghirdetve szakmádnak megfelelő álláslehetőség? Küldd el pályázatodat és felvesszük veled a kapcsolatot!

Kapcsolat

Szívos-Radácsi Eszter

HR specialista

+36 48-511-928
eszter.radacsi@borsodchem.eu

Petrohai Balázs

HR Business Partner

+36 48-511-947
balazs.petrohai@borsodchem.eu