Részletek Elfogadom

Villamos létesítmény mérnök

Európa egyik vezető műanyag-alapanyag gyártója villamos létesítmény mérnök munkatársat keres kivitelezési munkák műszaki ellenőrzésére kazincbarcikai munkavégzéssel.

Leendő kollégánk feladatai:

  • kivitelezési munkák előkészítése, költségkalkulációk készítése
  • kiviteli tervek véleményezése, zsűrizése
  • kivitelezési munkák beszerzéséhez műszaki tenderanyag összeállítása
  • szakmai kapcsolattartása a kivitelezőkkel
  • szerelési anyagok átadása a kivitelezőnek
  • kivitelezési munkák műszaki ellenőrzése
  • kivitelezési munkák átadása
  • kivitelezési munkák értékelése

Elvárások:

  • villamosmérnök végzettség,
  • 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • műszaki ellenőri jogosultság,
  • Microsoft Office programcsomag felhasználói szintű ismerete,
  • jó szervezőkészség,
  • terhelhetőség,
  • felelősségtudat,
  • együttműködési készség.

Előny:

  • angol nyelvtudás,
  • projekt kivitelezési tapasztalat,
  • Notes, SAP ismeretek.

Amit kínálunk:

  • piaci viszonyoknak megfelelő jövedelem és juttatási csomag,
  • éves teljesítmény alapú prémium,
  • továbbfejlődési lehetőség,
  • szakmai kihívás, változatos munkakör.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését pályázatát (fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél) „villamos létesítmény mérnök” jeligére a palyazat@borsodchem.eu e-mail címre küldheti el vagy a Jelentkezem gombra kattintva.

Állást keresel, de jelenleg nincs meghirdetve szakmádnak megfelelő álláslehetőség? Küldd el pályázatodat és felvesszük veled a kapcsolatot!

Kapcsolat

Szívos-Radácsi Eszter

HR specialista

+36 48-511-928
eszter.radacsi@borsodchem.eu

Petrohai Balázs

HR Business Partner

+36 48-511-947
balazs.petrohai@borsodchem.eu