Részletek Elfogadom

Vizsgáló laboráns

Feladatok:

  • beérkező anyagok vizsgálata,
  • gyártásközi minták elemzése,
  • végtermék minőség-ellenőrzés modern műszeres analitikai módszerekkel, (potenciometriás titrálás, gázkromatográfia, HPLC, fotometria).

Elvárások:

  • a következő végzettségek egyike: vegyésztechnikus, vízügyi technikus, környezetvédelmi technikus, energetikai környezetvédő technikus
  • MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • szabálykövetés
  • önálló, precíz munkavégzés
  • irányíthatóság

Előny:

  • laboratóriumban szerzett 2-3 éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • piaci viszonyoknak megfelelő jövedelem,
  • 13. havi fizetés
  • éves teljesítmény alapú prémium,
  • szakmai kihívás, változatos munkakör
  • hosszútávú, fejlődési lehetőség
  • cafeteria rendszer
  • vásárlási kedvezmények
  • képzési lehetőségek
  • munkába járás támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát „vizsgáló laboráns” tárgy megjelölésével a palyazat@borsodchem.eu e-mail címre, vagy a Jelentkezem gombra kattintva.

Állást keresel, de jelenleg nincs meghirdetve szakmádnak megfelelő álláslehetőség? Küldd el pályázatodat és felvesszük veled a kapcsolatot!

Kapcsolat

Szívos-Radácsi Eszter

HR specialista

+36 48-511-928
eszter.radacsi@borsodchem.eu

Petrohai Balázs

HR Business Partner

+36 48-511-947
balazs.petrohai@borsodchem.eu